O mnie

Nazywam się Ilona Batog

Jestem stałym sądowym mediatorem z 7 letnim doświadczeniem.

Od kilku lat przeprowadzam negocjacje i mediacje głównie dla osób, które najbardziej potrzebują mojej pomocy w mediacjach przed Towarzystwami Ubezpieczeń, Rzecznikiem Finansowym w przeprowadzanych mediacjach z udziałem podmiotów rynku finansowego, przed KNF czy bankami.

Kancelaria powstała z pasji do pomagania i niesienia pomocy osobom najbardziej potrzebującym, którzy często szukają alternatywy do pozasądowego rozwiązania sporu. Obecnie prowadzę Kancelarię mediacyjną, wykorzystując przy przeprowadzanych mediacjach wiedzę i doświadczenie zdobyte podczas praktyk w kancelariach prawnych oraz doświadczenie uzyskane w sądach podczas dyżurów mediatora w Bydgoszczy.

Szansą na odniesienie sukcesu w dzisiejszych czasach jest nieustanne kształcenie się, rozwijanie kompetencji i kwalifikacji zawodowych, dlatego też jako prawnik i mediator staram się być na bieżąco z obowiązującymi przepisami prawnymi uczestnicząc w szkoleniach, warsztatach czy sympozjach umożliwiających podniesienie moich kwalifikacji. Od stycznia 2020 roku zyskałam nowy tytuł aplikanta adwokackiego w Okręgowej Izbie Adwokackiej w Bydgoszczy.

Po pracy staram się być dobrą mamą dla mojej córki Julii oraz opiekunką króliczka Olafa. A jak zostaje wolna chwila wyjeżdżam w góry. Jako kobieta z Podkarpacia wierzę, że wędrówki po górach są pasją, która kształtuje siłę charakteru.

Z jakim problemem można zgłosić się do mediacji?

Rekomendacje

Bez wahania i szczerze polecam usługi kancelarii Legal Libre. Profesjonalizm życzliwość i zrozumienie, rzetelne podejście do problemu to ich atut. Dziękuje i gdy zajdzie taka potrzeba z pewnością skorzystam jeszcze ze współpracy z panią Iloną.

Gosia D.